hair planet review lullabellz wig latex dresses light brown blonde hair extensions best wigs uk reviews latex dress cold fusion hair extensions cost what is non virgin hair latex dresses

1986 yılında kurulup 01.01.1988 yılında faaliyete geçen işletmemiz, bölgenin öncelikli geçim kaynakları arasında bulunan tarım ürünü olan buğdayı işlemektedir. Firmamız sektörde hızlı ve emin adımlarla sürekli yenilenen, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini sürekli olarak artıran öncü bir marka olmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli artan sadık müşteri grubu ve potansiyel müşteri kitlesi her geçen gün artan firmamızın mevcut durumda 32 personel istihdamı bulunmaktadır. Firmamız Altınbaşak Un İrmik ve Yem Sanayi Tic. A.Ş olarak ulusal çapta satış yaptığımız bölgeler Marmara, İç Anadolu ve Orta Karadeniz Bölgeleridir. Aynı zamanda işletmemiz aracı kuruluşlarla dolaylı yoldan Arap ülkelerine(Katar, Somali, Fas, Libya) ve komşu ülkelerimizden Gürcistan,Irak'a ürün ihraç etmektedir. Satışlarımız toptan ve perakende olarak yapılmaktadır.

İşletmemizde üretim yapılan alan kapalı 3500 m² açık alan 17500 m² olup, idari ofis binası 450 m²'dir. Firmamızın mevcut durumda 1 adet merkez şubesi bulunmakta olup başka bir şubesi bulunmamaktadır. Şatışlarımız merkezden,ana ve tali bayilerimizden yapılacaktır. Üretimi yapılan ürün gruplarımız ise: 12 farklı un çeşiti, kepek, bonkalite ve kırık buğday üretimidir. Üretilen ürünler 9 adet sevkiyat aracımız ve 12 adet nakliye firmaları ile anlaşmamız bulunmakta olup sevkiyatlar nakliye araçları ve sevkiyat araçlarımız ile tali bayilere gönderilmekte ve satışı yapılmaktadır. İşletmemizin 2016 net şatışları 32.615.330,41 TL'dir.

İşletmemiz, bölgenin öncelikli geçim kaynakları arasında bulunan tarım ürünü olan buğdayı işlemekte ve üretici olarak 10 tedarikçisi ve bölgede bulunan köylülerden ürün tedariki yapılmaktadır.