Kalite Politikamız, Üretimde ve pazarda, istikrarlı kalite düzeyimizi korumak ve geliştirmek,iç ve dış piyasadaki müşterilerimizin memnuniyetini devam ettirmektir.

İşletmemiz üretimini yaptığı 12 farklı un çeşiti, kepek, bonkalite ve kırık buğday üretimi konusunda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Samsun İl Müdürlüğü tarafından işletmemiz bazı testlere tabi tutulmakta olup bu testlerin en başında un numune alma ve kalite kontrol testlerinin yapılmasıdır. İşletmemiz düzenli olarak bu testleri yapmakta ve tüm testlerden başarılı olarak geçmektedir.

Firmamız yeni yatırımlarla sürekli büyümeyi ve büyümeyle yeni istihdamlar sağlayarak bölge ekonomisine katma değer yaratma kapasitesi yüksek bir firmadır. Ürün kalitesi ve marka değeri her geçen gün artırmayı bir görev bilen firmamız bu hedefler doğrultusunda ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi almıştır. Bölge pazarında lider olup ülke genelinde büyük bir marka değerine sahip olmayı hedefleyen firmamız uzun vadeli hedeflerine yoğunlaşıp ihracat yaparak uluslararası pazarda da söz sahibi olmayı hedeflemektedir.